fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybór najładniejszego pudła grudnia!

31 grudnia 2020, 19:46  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Zdobyć gola w prostej sytuacji czasami wcale nie jest tak łatwo. Przekonacie się o tym oglądając materiał, po którym wybierzecie najpiękniejszego prawie-gola grudnia.

Standardowo zaczynamy od przypomnienia zasad. Jak zagłosować? Otóż - do dyspozycji macie sześć strzałów, a imiona i nazwiska ich autorów znajdują się w komentarzach artykułu na FB - czyli TUTAJ. Wchodzicie, dajecie polubienie, serduszko lub inną ikonę emocji i po sprawie. Można oddać głos na kilka osób naraz (zwłaszcza, że niektórzy strzelcy naprawdę bardzo się postarali, by nie zmieścić piłki w siatce i rywalizacja będzie zacięta). Wśród nominowanych znaleźli się:

1. Paweł Dąbrowski (Piasek Rembertów)

2. Łukasz Brutkowski (Moja Kamanda)

3. Adrian Dalba (Namiotowo.com)

4. Kamil Wleciał (Same Konkrety)

5. Konrad Kanon (Beer Team)

6. Patryk Banaszkiewicz (FC Bez Atu)

Tradycyjnie już dla autora najpiękniejszego pudła sezonu będzie przygotowana statuetka oraz nagroda. Zanim to się jednak stanie, wpierw musimy wyłonić trójkę finalistów. To trochę potrwa, ale przynajmniej będzie z tego trochę śmiechu. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie wyżej wymienionym zawodnikom w chwili oddawania strzałów do śmiechu nie było, ale z perspektywy czasu patrzą na to na pewno w inny sposób :)

Serdecznie zachęcamy, gdy już klikniecie na post konkursowy, by go od razu polubić (a nie tylko sam komentarz) czy nawet udostępnić. Dzięki temu zobaczy go więcej osób.

Głosowanie na FB kończymy w niedzielę, 3 stycznia o godzinie 20:00! CZAS START! :)

Komentarze użytkowników: