fot. © www.ea.com

Pierwsza edycja FIFA NLH CUP!

6 stycznia 2021, 12:15  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Ponieważ nadal musimy czekać na decyzję o wznowieniu rozgrywek, mamy dla Was propozycję wypełnienia wolnych wieczorów w tygodniu. Zapraszamy do pierwszej edycji turnieju FIFA NLH CUP!

Zacznijmy od tego, że jako Nocna Liga nigdy nie organizowaliśmy podobnych zawodów. Specjalizujemy się w realnych turniejach i imprezach piłkarskich, ale postaramy się, by także na tej wirtualnej płaszczyźnie zagwarantować Wam fajną rozrywkę. Nie będziemy też ukrywać, że wielkimi specami od FIFY nie jesteśmy i regulamin turnieju chcemy napisać wspólnie z Wami. Na ten moment możemy jednak stanowczo stwierdzić, że:

- gramy w FIFA 21

- rywalizujemy na padach do Xboxa (zdjęcie TUTAJ)

- turniej przeznaczony jest wyłącznie dla aktywnych zawodników Nocnej Ligi oraz patronów (w przypadku zgłoszeń spoza tych kręgów nie obiecujemy udziału, ale prosimy o kontakt)

- dla TOP 3 nie zabraknie pamiątkowych pucharów

Domyślamy się, że część z Was jest przyzwyczajona do innych kontrolerów niż te które wymieniliśmy wyżej. Ale pamiętajmy - to ma być zabawa, nie spodziewamy się tutaj poziomu legendarnego, więc nie ma się co zniechęcać.

To w jakim formacie przeprowadzimy zawody zależy od liczby zgłoszeń. Być może wpierw nastąpią eliminacje grupowe, a potem faza play-off, a może będzie to wyglądało jeszcze inaczej. Wszystko będzie determinowane liczbą chętnych.

Nasz plan zakłada, że dużą część spotkań puścimy na żywo na naszym kanale YouTube z komentarzem! Czasami o opis wydarzeń zadbają nasi stali eksperci, a czasami to Was poprosimy o skomentowanie swoich poczynań na bieżąco. Mecze będziemy rozgrywali w godzinach wieczornych lub w weekendy. Zapisy przyjmujemy do piątku, 8 stycznia do końca dnia. Po więcej informacji zapraszamy do specjalnie stworzonej grupy na Facebooku - TUTAJ. Jeśli ktoś nie ma profilu na FB, prosimy o kontakt mailowy: robert@nocnaligahalowa.pl

Komentarze użytkowników: