fot. © www.shutterstock.com

Retransmisje meczów z drugiej i trzeciej kolejki

31 stycznia 2021, 00:11  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Przez te trzy serie, jakie udało nam się rozegrać w tym sezonie, było kilkanaście spotkań, których nie mogliście obejrzeć w całości. Postanowiliśmy te braki nadrobić.

Przez cały styczeń puszczaliśmy Wam retransmisje meczów z kolejek 2-3, które nie były pokazywane na żywo. Trochę się ich uzbierało, a ponieważ znowu mieliśmy sporo wolnego czasu, wykorzystaliśmy go właśnie na powtórki. Oczywiście wszystko ubogaciliśmy komentarzem na żywo i jak można się domyśleć - nie zawsze skupialiśmy się na spotkaniach (bo ich wynik i tak był znany), ale zahaczaliśmy o różne tematy. Być może znajdziecie czas, by to wszystko odsłuchać, no i przede wszystkim jeszcze raz przeżyć emocje związane z tamtymi wydarzeniami. Dzięki tym retransmisjom KAŻDY mecz w tym sezonie możecie już obejrzeć w całości, a wiemy że jest sporo takich osób, których interesują nie tylko gole i najlepsze akcje, ale chętnie przeanalizowaliby pełne 40 minut spotkania. Teraz macie taką okazję.

Podczas dwóch meczów (Piasek - Joga i JMP - Kamanda) mieliśmy małe problemy z dźwiękiem, jednak dość szybko udało nam się z nimi poradzić. Jeśli chodzi o widownię to bywało różnie, ale nie ukrywamy, że robiliśmy to też dla siebie - dla zabicia czasu i żeby nie wyjść z komentatorskiej wprawy. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się nas odwiedzać, za wszystkie polubienia, subskrypcje czy donejty.

Poniżej przedstawiamy Wam listę wszystkich spotkań, jakie puściliśmy z odtworzenia. Wystarczy kliknąć na daną potyczkę a zostaniecie przeniesieni do konkretnego materiału na YouTube. Jeśli wśród czytających te słowa są tacy, którzy zdecydują się obejrzeć którąś z poniższych retransmisji, to zachęcamy by zostawić łapkę w górę pod filmem. Z góry dziękujemy! Pamiętajcie, że wszystkie mecze są dostępne w jakości HD.

RETRANSMITOWANE MECZE

» (4 liga) Piasek - Joga Bonito, Lema Logistic - FC Górale
» (3 liga) JMP - Moja Kamanda, AutoSzyby - Copa FC
» (2 liga) Gold-Dent - Bad Boys, Namiotowo - StimaWell
» (4 liga) Same Konkrety - FC Bez Atu, Gwiazdy z Mydła - AKS Elektro
» (3 liga) Razem Ponad Tona - NetServis, JMP - Adrenalina
» (2 liga) AGD Marking - Łabędzie

Komentarze użytkowników: