fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Drużyna tygodnia - 3.kolejka

27 lutego 2021, 12:43  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Celowo przeciągaliśmy wskazanie najlepszych zawodników trzeciej serii, żebyście cały czas odwiedzali stronę. Ale nadszedł moment graniczny - ponowne odkładanie sprawy nie miało już sensu.

Zacznijmy od tego, że na dniach pojawi się artykuł w którym napiszemy co dalej z Nocną Ligą, aczkolwiek tak jak się pewnie domyślacie - nie uda nam się w najbliższym czasie dokończyć rozgrywek. Dlatego też chcemy spuentować ostatnią rozegraną kolejkę, by ze wszystkim być z Wami "na czysto". I chociaż te mecze odbyły się dość dawno, to wszystko sobie ponotowaliśmy i nie mieliśmy problemów, by wskazać najbardziej wyróżniających się graczy. Oto oni!

najlepszym zawodnikiem 3.kolejki I ligi został... KAMIL TLAGA! Tutaj wiele słów nie potrzeba - klasa tego zawodnika mówi sama za siebie. Nie musi przebywać długo na parkiecie, by zrobić różnicę. Tak właśnie było przeciwko Dar-Marowi, gdzie sama jego obecność na placu powodowała, że cała ekipa Offsidu prezentowała się lepiej. Swój dorobek okrasił dodatkowo dwoma golami, dzięki czemu nasza decyzja nie mogła być inna.

3 kolejka I liga

- najlepszym zawodnikiem 3.kolejki II ligi został... PATRYK CZAJKA! Trochę przyszło nam czekać, by ten zawodnik zaprezentował w drugiej lidze to, co prezentował w trzeciej. Ale w końcu to nastąpiło - w starciu z N-BUDem Patryk znów robił na parkiecie co chciał i mocno dał się we znaki całej obronie przeciwnika. A niektórym z defensorów ekipy z Zielonki pewnie do tej pory kręci się w głowie...

3 kolejka 2 liga

- najlepszym zawodnikiem 3.kolejki III ligi został... KONRAD KANON! W tym przypadku postanowiliśmy docenić reprezentanta zespołu, który pokonał lidera. Beer Team od początku sezonu grał dobrze, ale dopiero rywalizacja z AutoSzybami miała pokazać, na co ten zespół naprawdę stać. A skoro tak, to przed Beer Teamem ciekawa przyszłość. Wszyscy w tej ekipie zagrali bardzo dobrze, ale najwięcej wiatru robił przede wszystkim Konrad Kanon i to jego uznaliśmy za MVP!

3 kolejka 3 liga

najlepszym zawodnikiem 3.kolejki IV ligi został... MICHAŁ ALEKSANDROWICZ! Jeszcze kilka lat temu popularnego "Aleksa" wielokrotnie wybieraliśmy najlepszym zawodnikiem kolejki pierwszej lub drugiej ligi. Dziś gra w czwartej i na pewno przerasta tę klasę rozgrywkową o kilka długości. I to mimo że chyba wciąż nie gra na 100%, bo po wielu przebytych kontuzjach, na pewno trochę się oszczędza. Na hali nie liczy się jednak kto szybciej biega, ale kto szybciej myśli, a temu zawodnikowi nigdy boiskowej inteligencji nie brakowało.

3 kolejka 4 liga

Teraz jeszcze krótka informacja odnośnie nagród - dla wszystkich MVP zarówno trzeciej kolejki, jak i poprzednich serii, mamy przygotowane upominki od naszego partnera technicznego - AMH 365 Sport. Będziemy je wręczali pewnie już pod koniec roku, gdy znowu spotkamy się na hali. Niewykluczone, że wtedy wrócimy również z nagrodami w postaci voucherów do restauracji i kin, bo jak wiadomo - w tym momencie rozdawanie ich mijałoby się z celem. Oby ta upragniona normalność wróciła do nas jak najszybciej...

Wszystkim pozostałym wybranym również serdecznie gratulujemy! W profilach indywidualnych już pojawiła się informacja, że znalazło się dla Was miejsce w TOP 5. A kolejne notowanie - niestety - dopiero w grudniu...

Komentarze użytkowników: