fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Grupy 3.edycji Wiosennego NLH Cup rozlosowane!

11 marca 2021, 19:39  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Mamy dobrą i złą wiadomość. Dobra jest taka, że turniej 14 marca nie jest zagrożony. Znamy nawet grupy. Zła jest z kolei taka, że to będzie ostatnia okazja do rywalizacji przed kolejną długą przerwą...

Pogoda w niedzielę zapowiada się na razie średnia. Ale chyba każdy z Was nie będzie zwracał na to uwagi, bo zgodnie z dzisiaj wydanymi obostrzeniami, od 15 marca obiekty sportowe znów mają zostać zamknięte... No ale nic - skupmy się na tym, co odbędzie się za kilka dni. Zwłaszcza, że mamy aż 20 zespołów i liczymy na ciekawą rywalizację!

W górnym menu strony możecie już zlokalizować pomarańczową zakładkę o nazwie NLH CUP. Znajdziecie tam TERMINARZ oraz dział LIVESCORE. W trakcie zmagań, po każdym meczu będziemy w nim uzupełniali wyniki. Już dziś powinniście ustawić sobie to miejsce jako stronę główną swojej przeglądarki i w niedzielę odświeżać ją co mniej więcej 12 minut;) Prosimy przy okazji o wyrozumiałość, ale nie byliśmy w stanie spełnić wszystkich Waszych życzeń odnośnie grup. Niestety nie zawsze się tak da...

Jeśli chodzi o regulamin, to najważniejsze kwestie znajdziecie TUTAJ. Nie zamykamy się jednak na Wasze wskazówki. Podobnie jeśli chodzi o wątpliwości - jeżeli jakiś punkt regulaminu budzi Wasze zastrzeżenia, to czekamy na informację.

Co do szatni - przypominamy, że na terenie na którym będziemy grali NIE MA żadnej przebieralni. Jest natomiast zadaszona scena, gdzie można się przebrać. Aczkolwiek zanim ubierzecie strój piłkarski, prosimy kapitanów by zgłosili się do Organizatora w celu poinformowania o obecności danej drużyny, a przy okazji okazji damy Wam do wypełnienia formularz oraz przekażemy napoje energetyczne.

Oczywiście wszystkim w równym stopniu życzymy powodzenia a w razie gdyby coś działo się na trasie do Woli Rasztowskiej (przypominamy adres - ulica Warszawska 41) lub jeśli jednak nie wystartujecie w zmaganiach - informujcie! Jeżeli dojdzie bowiem do sytuacji, że do czwartku do końca dnia zespół nie poinformuje nas że nie dojedzie na zawody, a w niedzielę nie pojawi się na Orliku, to wtedy i tak będziemy egzekwowali wpisowe. I do momentu, kiedy sprawa nie zostanie załatwiona, taki zespół więcej w naszych rozgrywkach nie zagra. Szanujmy swój czas i siebie nawzajem.

Do zobaczenia!

Komentarze użytkowników: