fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wraca facebookowy typer, zasilany przez BETFAN!

5 grudnia 2021, 11:55  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Jak co roku zachęcamy Was do zabawy w typowanie wyników meczów Nocnej Ligi! Bawić będziemy się na Facebooku NLH a sprawa jest banalnie prosta - wystarczy kilka kliknięć. I co najważniejsze - nieważne w którym momencie podacie swoje typy, bo wygrać możecie w każdej chwili!

Zasady są bardzo proste - konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczestników i kibiców rozgrywek. Co należy zrobić? Przede wszystkim musicie wejść w nasz facebookowy artykuł, czyli TUTAJ i wpierw go polubić. Następnie Waszym zadaniem będzie wytypowanie w komentarzu (na zasadzie 1 X 2, gdzie: 1 to zwycięstwo gospodarzy, X - remis, 2 - zwycięstwo gości) wyników czterech przedstawionych na grafice spotkań. Kto jako pierwszy wytypuje ten czwórmecz prawidłowo, otrzyma bonus do BETFAN w wysokości 30 zł! Druga w kolejności osoba dostanie bonus 20 zł, a WSZYSTKIE pozostałe, którym również uda się poprawnie wskazać potencjalnych triumfatorów otrzymają po 10 zł. Prawda, że proste?

Typer 1 kolejka

Możliwość typowania kończy się wraz z datą i godziną rozpoczęcia pierwszego spotkania. Czyli w tym przypadku macie czas do poniedziałku, do godziny 22:15. W zabawie nie biorą udziału edytowane komentarze. Czekamy na Wasze typy!

Dodajmy jeszcze, że od tego sezonu Wasze konta będzie zasilał BETFAN. Serdecznie zachęcamy, by już teraz zatroszczyć się o rejestrację u naszego ligowego bukmachera. Tylko w ten sposób będziecie mogli odebrać ewentualne bonusy, a jednocześnie wspomożecie NLH.

>> link do rejestracji: https://tiny.pl/9dlbf <<

Komentarze użytkowników: