fot. © www.planarstudio.pl

Damian Zalewski typuje 5.kolejkę III ligi!

18 stycznia 2022, 01:21  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

W tej serii 3.ligi odbędą się przynajmniej dwa mecze, które mogą mocno przetasować górną połowę tabeli. A najlepiej na tym wszystkim wyjdzie prawdopodobnie Moja Kamanda.

Ekipa braci Trąbińskich ma dziś chyba przed sobą spacerek - jej rywalem będą bowiem Byczki. Dużo cięższa przeszkoda czeka choćby przed JMP. Ten zespół podejmie o 20:50 Bad Boys Ostrówek, a więc będzie to potyczka czwartej z trzecią ekipą ligowej hierarchii. Punktów mają tyle samo, potencjał też podobny i trudno powiedzieć, kto po ostatnim gwizdku będzie miał bardziej zadowoloną minę. Damian Zalewski jest przekonany, że jego drużyna lepiej udźwignie rangę tej konfrontacji, a defensywa nie pozwoli na to, by bracia Woźniakowie czy Michał Szczapa grali sobie tak swobodnie, jak przed tygodniem z NetServisem. Skuteczność obronnych interwencji JMP będzie tutaj kluczowa, a nasz dzisiejszy zapowiadający może być w tej układance kluczowy. A jak Damian przewiduje wyniki innych meczów? Oto jego typy i zapowiedzi!

                                                               Damian Zalewski

AutoSzyby.com (6) - Las Vegas Parano (10) (TYP DAMIANA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Obie drużyny nie najlepiej weszły w sezon i póki co okupują dolne rejony tabeli. Jednak zdecydowanie więcej szans daję w tym meczu drużynie AutoSzyby. Grali oni do tej pory głównie z drużynami z czołówki, a w ostatnim meczu pokazali, że drzemie w nich duży potencjał aplikując przeciwnikowi 12 bramek.

JMP (4) – Bad Boys Ostrówek (3) (TYP DAMIANA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Mecz mojej ekipy z chłopakami z Ostrówka. Mamy zgromadzone tyle samo punktów w tabeli, co wskazuje na to, że powinien to być wyrównany mecz. Ja też obstawiam, że tak będzie, jednak wierzę w swoją drużynę i daję JMP odrobinę większe szanse na zwycięstwo. Myślę, że zaprezentujemy w tym meczu solidną defensywę i nie damy przeciwnikowi strzelić więcej bramek niż my.

Beer Team (8) – Razem Ponad Promil (6) (TYP DAMIANA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 1X)

Są to drużyny dla mnie dość tajemnicze, gdyż nie miałem okazji oglądać ich jeszcze na żywo. Jednak patrząc stricte na statystyki, faworytem powinna być ekipa Razem Ponad Promil. Strzelają w swoich meczach dużo bramek, co wskazuje na duży potencjał w ofensywie. Jeśli pokażą to też w tym meczu, 3 punkty powinny trafić właśnie do nich.

NetServis (5) - Adrenalina Ząbki (2) (TYP DAMIANA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Ta para zapowiada się bardzo mocno. NetServis będzie chciał odbudować się po porażce z poprzedniej kolejki, której wysokość była dla mnie dużym zaskoczeniem. Wiem, że to bardzo dobra ekipa posiadająca w składzie bramkarza, który potrafi wyciągać sytuacje poza zasięgiem innych bramkarzy. Natomiast faworytem i tak będzie zajmująca wyższą pozycję w tabeli Adrenalina - ale na pewno nie przyjdzie im to zwycięstwo łatwo i szykuje się zacięty mecz.

Moja Kamanda (1) - Byczki Stare Babice (9) (TYP DAMIANA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

W tej parze nie mam żadnych wątpliwości przy wskazywaniu faworyta. Jest nim oczywiście drużyna Mojej Kamandy, która do tej pory idzie jak burza pokonując kolejnych przeciwników. Starcie z zajmującymi przedostatnie miejsce w tabeli Byczkami powinno być dla nich bułką z masłem. Myślę, że możemy spodziewać się dwucyfrowej zdobyczy strzeleckiej ze strony Mojej Kamandy.

PS: Przypominamy o nakazie posiadania butów wyłącznie z płaską podeszwą!

Komentarze użytkowników: