fot. © www.planarstudio.pl

Przemek Kępiński typuje 8.kolejkę I ligi!

17 lutego 2022, 01:24  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Teoretycznie In-Plusowi nie ma prawa stać się dziś krzywda. Rywal jest ostatni w tabeli, nie ma swoim koncie punktu, przegrywa wszystko jak leci...

Ale najgorszym co mogą zrobić Księgowi, to dopisać sobie całą pulę przed pierwszym gwizdkiem. Gold-Dent to ekipa z charakterem i nawet jeśli ten zespół nie ma już szans na utrzymanie, to wiele by dał, by sprawić niespodziankę i namieszać w górnej połowie tabeli. Świadomy tego jest Przemek Kępiński, którego poprosiliśmy o typy na dziś. Najlepszy asystent pierwszej ligi nie wyobraża sobie, że jego drużyna nie będzie w pełni skoncentrowana, bo byłoby skrajną nieodpowiedzialnością pozbawić się trzypunktowej przewagi przed ostatnią kolejką. O tym na ile to tylko ładne słowa przekonamy się za kilkanaście godzin. A zanim zobaczycie Przemka w akcji w ostatnim meczu ósmej serii, sprawdźcie jak widzi on wszystkie czwartkowe potyczki.

                                                               Przemek Kępiński

Offside (3) - Łabędzie na Detoxie (7) (TYP PRZEMKA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Offside to świetny zespół, który wygrywając z obecnym liderem pokazał, że zamierza do końca liczyć się w walce o mistrzostwo. Jednak z pewnością Łabędzie tanio skóry nie sprzedadzą. Myślę, że losy tego spotkania będą ważyły się do ostatnich minut, ale ostatecznie Offside dopisze sobie 3 punkty.

Frodo KroosDe (4) – Progresso Radzymin (9) (TYP PRZEMKA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest świetnie radzące sobie w tym sezonie Frodo KroosDe. Długo wydawało się, że to między Frodo i In-Plusem rozegra się walka o mistrzostwo, jednak porażka Frodo w ostatniej akcji meczu z Dar-Marem znacząco skomplikowała ich sytuację w tabeli. Z drugiej strony Progresso skończył się margines błędu i teraz muszą z całych sił walczyć o pozostanie w elicie. Tutaj również liczę na zacięte widowisko, jednak ostatecznie typuję zwycięstwo Frodo KroosDe.

Dar-Mar Kobyłka (5) – Mabo (2) (TYP PRZEMKA - X) (TYP ORGANIZATORA - 2)

W mojej opinii - mecz kolejki! Klasyczne spotkanie za 6 punktów. Obie ekipy tracą do lidera 3 punkty - przegrywający odpada z walki o mistrzostwo. Myślę, że ze względu na ciężar gatunkowy będziemy świadkami twardego i wyrównanego spotkania, w którym o wyniku może zadecydować jedna akcja. Uważam, że obie drużyny nie będą chciały popełnić błędu, zagrają zachowawczo i ostatecznie wynik będzie remisowy.

Vaveosport (6) - Al-Mar Wołomin (8) (TYP PRZEMKA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Bardzo ciekawy mecz. Z jednej strony drużyna Vaveosport, która świetnie zaprezentowała się podczas Pucharu Ligi. Z drugiej strony Al-Mar, który ciągle czuje na plecach oddech Progresso i strefy spadkowej. Sądzę, że obie ekipy będą miały w tym meczu swoje okazje. Ostatecznie stawiam na Vaveosport.

In-Plus Marki (1) - Gold-Dent (10) (TYP PRZEMKA - 1) (TYP ORGANIZATORA - X2)

W tym sezonie drużyna Gold-Dentu na razie bez punktu, jednak każdego rywala traktujemy z szacunkiem - liga jest wyrównana i nikogo nie można lekceważyć. Mówi się, że mistrzostwa wygrywa się punktując z drużynami z dołu tabeli. W myśl tego powiedzenia, zamierzamy wyjść na boisko i zgarnąć całą pulę.

PS: Przypominamy o nakazie posiadania butów wyłącznie z płaską podeszwą!

Komentarze użytkowników: