fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Lajki i hejty - odc. 9, sezon 6!

25 lutego 2022, 18:56  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Czas na nasze ostatnie podsumowanie w tej edycji. I chociaż finałowe kolejki zawsze rządzą się swoimi prawami, to ta upłynęła tak, jak sobie to zakładaliśmy.

Nie ukrywamy, że ostatnie dni musieliśmy dziś trochę odchorować. To był trudny tydzień, to były pracowite dni, ale mamy nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania wszystkich odnośnie atmosfery towarzyszącej najważniejszym meczom na poszczególnych poziomach rozgrywkowych. Na szczęście wszystkie spotkania jakie odbywały się od poniedziałku do czwartku przebiegły w sportowej atmosferze, w poszanowaniu zasad fair-play, a to jest dla nas najważniejsze. A co jeszcze zapisujemy na plus? O tym przeczytacie poniżej. Mamy też jeden minus, ale zupełnie niezwiązany z rozgrywkami. 

   IN-PLUS WYGRYWA NOCNĄ LIGĘ PO RAZ DRUGI!

Zaczynamy oczywiście od kolejnych gratulacji dla nowych mistrzów NLH! In-Plus w arcymistrzowskim stylu przypieczętował wczoraj swój drugi tytuł w historii i prawdę mówiąc - chyba nie można tego było zrobić lepiej. KroosDe nie miało szans, ale ten zespół chyba dość szybko zdał sobie z tego sprawę i również brawa dla niego, że przyjął tę porażkę z godnością a po spotkaniu pogratulował triumfatorom. A tradycją tych wielkich finałów jest to, że na zwycięzcę zawsze czeka szampan przygotowany przez Patryka Galla. Kapitan In-Plusu tym razem nie musiał go jednak wręczać kapitanowi innej ekipy - zasłużenie mógł go oddać w ręce swoich zawodników, którzy tego wieczora byli po prostu wielcy. Jeszcze raz wielkie brawa Panowie!

  OPŁACONE WPISOWE

Bardzo nas cieszy, że wszystkie drużyny wzięły sobie do serca nasz apel związany z uregulowaniem płatności przed ostatnią kolejką zmagań. Owszem - do uzbierania zostało nam jeszcze niecałe 300 zł, ale to szczegóły i zgodnie z obietnicą dwóch zespołów - sprawa zostanie ogarnięta na dniach. Oby fakt, że nie musimy zbierać środków jeszcze długo po zakończeniu rozgrywek, stał się tradycją, bo bardzo ułatwia nam to pracę i oszczędza niepotrzebnych nerwów.

 DONEJTY

Bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty na naszych transmisjach, zwłaszcza dokonane w ostatnich dniach. Wszystkich przebił Mateusz Szałecki, osoba zupełnie niezwiązana z naszymi zmaganiami, która ma do nas kilkaset kilometrów, ale mimo to nasz projekt tak mu się podoba, że regularnie wrzucał do skarbonki konkretne kwoty. Trochę jesteśmy tą sytuacją zawstydzeni, ale bardzo nam miło! Dziękujemy też pozostałym donejtorom, szczególnie Kamilowi Sobocińskiemu, czyli naszemu człowiekowi w Wielkiej Brytanii. Obiecujemy, że w przyszłym sezonie nasze transmisje będą jeszcze lepsze a Wy będziecie mogli sobie powiedzieć, że to w ogromnej mierze Wasza zasługa.

  ANI JEDNEGO WALKOWERA!

Udało się! 180 zaplanowanych spotkań i 180 rozegranych. Jest to najlepsza wizytówka, jaką może sobie wyobrazić Organizator takich zmagań jak nasze, bo nic tak nie cieszy, jak zadowolenie uczestników, którzy nie chcą opuszczać swoich meczów. Traktujemy to jako wyraz Waszego zadowolenia z naszej pracy a możecie nam wierzyć, że takie rzeczy stanowią najlepszą motywację, by liga wciąż się rozwijała. 

  GDZIE TEN ŚWIAT ZMIERZA?

Z przerażeniem obserwujemy to, co dzieje się na Ukrainie. W naszej lidze gra kilku reprezentantów tego kraju i wszyscy dali się poznać jako fantastyczni zawodnicy, ale też świetni ludzie. Idealny przykład to Valik Chopaniuk, kapitalny gracz ale też super człowiek, który występował przecież z nami w Pucharze Polski i to ile serca wkładał w grę - to było coś niesamowitego. Gdy wszyscy opadali już z sił, on walczył do samego końca i mieć kogoś takiego w składzie było ogromną przyjemnością. Wszystkim reprezentantom Ukrainy, którzy grali lub grają w Nocnej Lidze, chcielibyśmy przekazać, że jesteśmy z Wami. Niech ten koszmar skończy się jak najszybciej.

I to byłoby na tyle. Nie zawsze w tym cotygodniowym cyklu było miło, jednak zawsze było szczerze. W przyszłym sezonie również go nie zabraknie, bo to dobre miejsce by doceniać, by gratulować, ale też by czasami pogrozić palcem i dać coś do zrozumienia. A jeśli chcielibyście w jakiś sposób skomentować to, co właśnie przeczytaliście, to dawajcie znać w komentarzach!

Komentarze użytkowników: