fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Zapraszamy na IV edycję Wiosennego NLH CUP!

28 lutego 2022, 22:53  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Na zewnątrz coraz cieplej, a to dobra okazja, by ponownie spotkać się w ramach piłkarskiej rywalizacji. Jak co roku zapraszamy Was na Wiosenny NLH CUP!

Jesteśmy już po Nocnej Lidze i domyślamy się, że wielu z Was rozgląda się za możliwością gry na Orlikach. I my chcemy wyjść temu naprzeciw. Zachęcamy Was do wzięcia udziału w turnieju, który odbędzie się w niedzielę, 20 marca w Woli Rasztowskiej (koło Radzymina). Być może część z Was nie kojarzy tej miejscowości, ale obiekt znajduje się przy samym zjeździe z trasy S8, więc dojazd jest naprawdę idealny. Jak gramy? Tutaj żadnych niespodzianek - system 5+bramkarz, maksymalnie 12 osób w składzie, przynajmniej 4 mecze w grupie, a do tego dobra atmosfera, muzyka, nagrody, darmowe energetyki, zdjęcia, a przy założeniu dobrej pogody - nawet transmisja LIVE! I tutaj należy się zatrzymać. Chcemy, by relacja na żywo nie była wyłącznie przekazem obrazu do Waszych domów. Zależy nam, by podczas transmisji przemycić coś więcej, dlatego będziemy prowadzili zbiórkę środków przez donejty, którą w całości przekażemy na potrzeby napadniętej przez Rosję Ukrainy. Co więcej - jeśli znalazłyby się chętne drużyny złożone właśnie z reprezentantów Ukrainy - zagracie u nas za darmo. 

Wszystkie potrzebne info związane z zapisami możecie znaleźć na FB NLH, gdzie zostało utworzone wydarzenie: https://www.facebook.com/events/824004688519834. Klikając opcję "wezmę udział" albo "zainteresowany" będziecie na bieżąco informowani o stanie zapisów oraz będą do Was docierały inne ważne informacje związane z imprezą.

Razem z deklaracją uczestnictwa, możecie nam od razu wysyłać bloki godzinowe, w których najbardziej pasuje Wam grać. Rywalizację zaczniemy prawdopodobnie od 8:00 (lub 9:00) a skończymy około 18:00/19:00 (w sumie 4 grupy po 5 drużyn, chociaż nie wykluczamy grup 6-zespołowych, a to by oznaczało jeszcze więcej gry). Czyli:

grupa A 8:00 - 10:00

grupa B 10:00 - 12:00

grupa C 12:00 - 14:00

grupa D 14:00 - 16:00

Do fazy play-off przejdą po dwie najlepszy ekipy z każdej stawki i tę część rozpoczniemy około 16:00/17:00. W grupie mecze będą trwały po 10/12 minut, dalej po 12/15 minut. W sytuacji, gdyby zgłosiło się więcej ekip niż 20 nie wykluczamy, że część grup rozegramy w sobotę.

Więcej informacji - w tym szczegółowy regulamin - podamy w miarę zbliżania się turnieju. Co do wpisowego, to wszystkie informacje znajdziecie w wydarzeniu, ewentualnie telefonicznie: 501-162-400 (Robert) lub mailowo: kontakt@nocnaligahalowa.pl

Liczymy na Waszą pomoc w kwestii udostępniania informacji o turnieju oraz zapraszania do niego swoich znajomych. Z góry dziękujemy i mamy nadzieję, że widzimy się wkrótce!

Komentarze użytkowników: