fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybór najładniejszej bramki lutego!

2 marca 2022, 19:55  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Okoliczności nie sprzyjają konkursom, ale wiadomo, że część z Was czeka na rozstrzygnięcie naszych zabaw, choćby na najpiękniejszą bramkę sezonu. Dlatego temat chcemy doprowadzić do końca.

Dziś zachęcamy Was do oddania głosu na najładniejszego gola lutego. Głosować można TYLKO na Facebooku NLH - a dokładnie w artykule TUTAJ. Należy po prostu polubić imię i nazwisko strzelca najładniejszego gola, które znajduje się w komentarzu. Za polubienie uznaje się również inną ikonkę emocji (serce, śmiech, etc), w związku z czym jedna osoba może oddać kilka głosów naraz. A wybór jest przepotężny, bo kandydatów jest łącznie aż jedenastu.

Oto i oni:

1. Łukasz Mietlicki (HandyMan Elewacje)

2. Łukasz Śledziecki (Kartofliska)

3. Kamil Osowski (Tuba Juniors)

4. Tomek Lisicki (Auto-Delux)

5. Bartek Męczkowski (Offside)

6. Bartek Przyborek (In-Plus)

7. Hubert Sochacki (Progresso)

8. Piotr Manaj (Dar-Mar)

9. Tomasz Wasak (Same Konkrety)

10. Damian Nowaczuk (Lema Logisitc)

11. Adrian Mariak (Progresso)

Łącznie do walki o bramkę sezonu trafią trzy gole - z grudnia, stycznia i lutego. Przypomnijmy, że w wielkim finale są już Krystian Zbrzeski oraz Alex Wolski. Kto uzupełni to grono?

Serdecznie zachęcamy, gdy już klikniecie na post konkursowy, by go od razu polubić (a nie tylko sam komentarz) czy nawet udostępnić. Dzięki temu zobaczy go więcej osób.

Głosowanie na FB kończymy w sobotę, 5 marca o godzinie 20:00! A jak już wyłonimy finalistę, to rozpoczniemy zabawę w najładniejszą interwencję lutego - czekamy na Wasze propozycje!

Komentarze użytkowników: