fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybór najładniejszego pudła lutego!

6 marca 2022, 12:48  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Wczoraj poznaliśmy wszystkich finalistów bramki sezonu. Dlatego to dobry moment, by wyłonić ostatniego uczestnika zabawy na najładniejsze pudło XV edycji.

W tym sezonie mieliśmy z czego wybierać, jeśli chodzi o prawie-gole. Podobnie było w lutym, gdzie przez trzy rozegrane kolejki nie zabrakło sytuacji, w której wszyscy widzieliśmy piłkę w bramce, a ta trafiła np w słupek. Łącznie do głosowania wybraliśmy 10 zawodników, którzy pewnie woleliby, abyśmy ich pudeł nie przypominali, ale nie ma tak łatwo. Jak poprawnie oddać głos? Otóż - wchodzicie na dedykowany link na naszym Facebooku - TUTAJ. Zjeżdżacie do sekcji komentarzy i zostawiacie polubienie, serduszko lub inną ikonę emocji przy swoim faworycie. Można oddać głos na kilka osób na raz. Wśród nominowanych są:

1. Daniel Giera (AGD Marking)

2. Maciej Jasiński (Auto-Delux)

3. Kacper Banaszek (AGD Marking)

4. Damian Mogielnicki (Burgery Nocą)

5. Radosław Stańczak (Bad Boys)

6. Dawid Wierzchołowski (Szmulki)

7. Adrian Wieczorek (Wesoła)

8. Jan Szulkowski (Vaveosport)

9. Wojciech Jabłoński (Auto-Delux)

10. Mateusz Strzelecki (Moja Kamanda)

Nie zapominajcie, że to nie jest tylko zabawa, bo dla autora najpiękniejszego pudła sezonu będzie przygotowana statuetka oraz nagroda. Przypomnijmy, że w wielkim finale zdążyli się już zameldować Przemek Kępiński (In-Plus) oraz Daniel Woźniak (Bad Boys). Kto będzie ostatnim szczęśliwcem?

Serdecznie zachęcamy, gdy już klikniecie na post konkursowy, by go od razu polubić (a nie tylko sam komentarz) czy nawet udostępnić. Dzięki temu zobaczy go więcej osób.

Głosowanie na FB kończymy w środę, 9 marca o godzinie 20:00! CZAS START!

Komentarze użytkowników: