fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybór najładniejszej interwencji lutego!

9 marca 2022, 19:44  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Jesteśmy na finiszu głosowań, jeśli chodzi o luty. Na ten moment potrzebujemy od Was decyzji, kto wykonał najlepszą paradę w minionym miesiącu.

W filmie który za chwilę zobaczycie, nie ma wielu interwencji, bo też nie wszyscy bramkarze zgłosili do nas swoje robinsonady. Ale coś udało się znaleźć i łącznie do zabawy trafiło pięć fajnych obron. I spośród nich należy wybrać tę jedną-jedyną. W jaki sposób? Głosować można TYLKO na Facebooku NLH - a dokładnie w artykule TUTAJ. Należy po prostu polubić imię i nazwisko autora najładniejszej robinsonady, które znajduje się w komentarzu. Za polubienie uznaje się również inną ikonkę emocji (serce, śmiech, etc), w związku z czym jedna osoba może oddać kilka głosów naraz.

Wśród nominowanych znaleźli się:

1. Karol Dębowski (Szmulki Warszawa)

2. Marcin Częścik (Ryńscy Development)

3. Michał Dudek (Mabo)

4. Maciej Sobota (Al-Mar Wołomin)

5. Bartek Muszyński (N-BUD Zielonka)

Dodajmy, że na ostatniego finalistę czekają już Mateusz Bajkowski (zastąpił wykluczonego z rozgrywek Stefana Neculę) oraz Dawid Pływaczewski. Przypominamy, że w finale dla zwycięzcy przewidujemy nagrodę i statuetkę.

Serdecznie zachęcamy, gdy już klikniecie na post konkursowy, by go od razu polubić (a nie tylko sam komentarz) czy nawet udostępnić. Dzięki temu zobaczy go więcej osób.

Głosowanie na FB kończymy w sobotę, 12 marca o godzinie 20:00! Zapraszamy do zabawy!

Komentarze użytkowników: