fot. © www.shutterstock.com

Zapraszamy na transmisję LIVE z Wiosennego NLH CUP!

19 marca 2022, 18:42  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Wiadomo, że transmisja w terenie zawsze niesie za sobą ryzyko niepowodzenia. Ale trzeba być dobrej myśli, zwłaszcza że zapowiadają się turbo-emocje!

Nasza relacja rozpocznie się od godziny 8:00. Do której potrwa? Tego nie wiemy - chcielibyśmy, żeby była to przynajmniej 16:00, ale nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak zachowa się sprzęt i jaka będzie pogoda. Jeśli jednak wszystko będzie ok, to kto wie - może skończymy dopiero po wielkim finale? Tak byśmy chcieli. Co więcej - między 10:00 a 14:00 za mikrofonem zasiądzie Dominik Rek, a więc komentator piłki 6-osobowej, człowiek który wspólnie z Przemkiem Kaczmarkiem skomentował chociażby srebrny medal reprezentacji Polski na ostatnich MŚ. Na pewno ten temat również poruszymy podczas transmisji, a może Dominikowi ktoś wpadnie w oko i poleci go selekcjonerowi Klaudiuszowi Hirschowi? :) Warto się starać!

Na koniec jeszcze jedna ważna sprawa - prosimy, by na boisku ustawiać się według rozpiski, czyli gospodarze po lewej stronie boiska, a goście po prawej. Pamiętajcie też, by pod filmem zostawić polubienie, a kto nie ma jeszcze zasubskrybowanego naszego kanału, niech zrobi to czym prędzej (oczywiście z dzwoneczkiem). Link TUTAJ. Z góry dziękujemy także za każdego donejta (link w opisie filmu) - całość przeznaczamy na pomoc Ukrainie.

Komentarze użytkowników: