fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Grupy Letniego NLH Cup 4 rozlosowane!

1 września 2022, 13:57  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Niedziela, około 22-23 stopnie, transmisja na żywo, dużo gry - czego chcieć więcej? Startuje 4 edycja Letniego NLH Cup!

Zanim przejdziemy do przedstawienia Wam grup jedna ważna informacja - na ten moment udało się uzbierać 17 zespołów. Mierzyliśmy w 20, ale wciąż liczymy, że uda się tyle uzbierać. Jednak na bazie tego co mamy stworzyliśmy trzy stawki 4-zespołowe (gdzie mecze będą trwały po 15 minut) i jedną grupę 5 zespołową (mecze po 10 minut). W sytuacji, gdyby udało nam się znaleźć chętne ekipy, wówczas dokooptujemy je do grup 4-zespołowych i skrócimy czas gry do 10 minut. Wydaje się to najlepszym rozwiązaniem, bo chyba wszystkim nam zależy, żeby meczów (i drużyn) było jak najwięcej. A jeżeli faktycznie pojawią się nowe drużyny na horyzoncie, na bieżąco będziemy dokonywali zmian w rozpisce.

Przejdźmy zatem do meritum. W menu górnym (między IV ligą a Patronatem) pojawiła się zakładka NLH CUP. To właśnie tam znajdziecie TERMINARZ oraz dział LIVESCORE. W trakcie zmagań, po każdym meczu będziemy w nim uzupełniali wyniki (podobnie jak w naszym wydarzeniu na FB - dołączajcie tutaj https://www.facebook.com/events/986706742006873). Już dziś powinniście ustawić sobie to miejsce jako stronę główną swojej przeglądarki i w niedzielę odświeżać ją co mniej więcej 10-15 minut;) Prosimy przy okazji o wyrozumiałość, jeśli nie byliśmy w stanie spełnić wszystkich Waszych życzeń odnośnie grup. Wydaje się, że dogodziliśmy niemal wszystkim, ale jeśli coś Wam nie pasuje - piszcie, być może uda się jeszcze coś podmienić.

Jeśli chodzi o regulamin, to najważniejsze kwestie znajdziecie TUTAJ. Jeżeli interesującej Was kwestii nie znaleźliście w regulaminie - czekamy na Wasze wiadomości, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

Kwestia dojazdu - przypominamy, że gramy w Woli Rasztowskiej, ulica Warszawska 41. I tutaj bardzo ważna sprawa - PARKOWANIE. Wiemy, że część z Was jest przyzwyczajona do parkowania bardzo blisko boiska, ale od pewnego czasu nie jest to już możliwe. Dojście do placu zabawy MUSI pozostać drożne, dlatego na mapce poniżej zaznaczyliśmy gdzie możecie stawiać swoje samochody. Prosimy by tego pilnować, ale osoby odpowiedzialne za organizację również będą o tym przypominać. Najlepiej parkować wzdłuż ścieżki która jest po prawej stronie (zaznaczona na zielono) lub w okolicach asfaltowego podjazdu. Dalej niż ten asfaltowany wjazd prosimy NIE PODJEŻDŻAĆ.

Co do szatni - przypominamy, że na miejscu nie ma żadnej przebieralni. Dlatego najlepiej przyjechać po prostu przebranym. A jak już przyjedziecie, prosimy kapitanów by zgłosili się do Organizatora w celu poinformowania o obecności danej drużyny, uiszczenia wpisowego, a przy okazji okazji damy Wam do wypełnienia formularz oraz przekażemy napoje energetyczne.

A ponieważ zapowiada się, że w niedzielę będzie naprawdę bardzo fajna pogoda, to nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, by przeprowadzić transmisję na żywo z turnieju. Forma będzie luźna - 10 godzin komentowania to bardzo dużo, więc mamy nadzieję że zrozumiecie, gdybyśmy czasami odbiegali myślami od meczu. Pojawi się też możliwość wpłacania donejtów, które w całości przeznaczamy na dalszy rozwój naszych działań. Link do transmisji znajdziecie TUTAJ. Bardzo prosimy, byście nie koncentrowali się obok kamery, jak również uważali, żeby nie uszkodzić naszego sprzętu. 

I to chyba wszystko. Mamy nadzieję, że wszyscy szczęśliwie dojedziecie na zawody, jakkolwiek jeśli już dziś wiecie, że istnieje duże ryzyko iż może być z tym problem - dajcie nam znać jak najszybciej. Będziemy dostępni pod numerem 501-162-400. Możecie dzwonić o każdej porze. Aha, pamiętajcie - na terenie Orlika i wokół niego mogą być dzieci i rodzice z dziećmi. Ograniczmy głośne krzyki i przekleństwa, a już nade wszystko - nie chcemy NIKOGO zobaczyć z czymś wysoko-procentowym w dłoni - może nam to narobić mnóstwo kłopotów. Mamy nadzieję, że to jest jasne.

Widzimy się w niedzielę. Spokojnego weekendu i do zobaczenia!

Komentarze użytkowników: