fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Oficjalna piłka XVI edycji - ZINA La Furria 2.0

30 listopada 2022, 17:44  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Nie ma sensu zmieniać czegoś, co dobrze funkcjonuje. Podobnie jak poprzedni sezon, tak i ten najbliższy rozegramy dobrze Wam znanym modelem piłki - Zina La Furria Pro 2.0.

Przypomnijmy, że w tamtej edycji sami mogliście sprawdzić, czy nowy model futsalówki marki Zina jest lepszy od poprzedniego. Premierowe kolejki rozegraliśmy właśnie La Furria Pro 2.0, Wasz feedback był pozytywny, dlatego decyzja mogła być tylko jedna. A jak o tym modelu wypowiada się sam producent? "Zina La Furria Pro 2.0 to ulepszona, nowa generacja topowej piłki stworzonej specjalnie do gry na hali. Dzięki wykorzystaniu właściwości stłumionego do 50 procent odbicia, piłka nie odskakuje i dobrze prowadzi się po parkiecie. Wzmocniona konstrukcja i dobre wyważenie gwarantują stabilność lotu przy uderzeniach na bramkę. Zastosowanie rewolucyjnego systemu MXLOC2 zaworu pozwala na 2-krotnie dłuższe zatrzymanie powietrza w futsalówce".

                 

Dodajmy, że na nowy sezon otrzymaliśmy nieużywane, świeżo-zapakowane futsalówki, więc mamy nadzieję, że Wasz komfort z gry będzie na najwyższym poziomie. Oczywiście jesteśmy w stanie pomóc Wam w zakupie naszej ligówki w dobrej cenie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Komentarze użytkowników: