fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Lajki i hejty - odc. 1 i 2, sezon 7!

23 grudnia 2022, 13:35  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Wraca nasz coroczny cykl, w którym regularnie podsumowujemy co zadziało się ciekawego w naszych rozgrywkach. A tematów do omówienia po pierwszej fazie sezonu jest naprawdę mnóstwo. 

Tak naprawdę, to na dniach przygotujemy Wam oddzielny artykuł, w którym podzielimy się kilkoma wskazówkami, które będą dotyczyły głównie nowych zespołów, ale nie tylko. Chcemy pewne sprawy dopiąć, jak choćby temat szatni, rozgrzewki, przebywania na poziomie parkietu przez kibiców, a poruszymy również tematy czysto boiskowe, jak zmiany, wznowienia gry przez bramkarza i kilka innych. Wszystko po to, żeby wszystkim żyło się w NLH lepiej. Teraz jednak skupimy się na najbardziej pozytywnych i negatywnych aspektach początku sezonu i nominalnie ten artykuł będzie się pojawiał co tydzień, w każdy piątek. To co? Zaczynamy!

ok ok ok  KOMPLET DRUŻYN

Znowu się udało! Na starcie szesnastego sezonu Nocnej Ligi Halowej pojawiło się 40 drużyn, a chętnych było znacznie więcej. Łącznie, gdybyśmy się uparli, mogliśmy przyjąć 46 zespołów, natomiast uznaliśmy, że chyba nie ma sensu robić czegoś na siłę. 40 to liczba absolutnie satysfakcjonująca, ale też wystarczająco wymagająca, dlatego z przykrością musieliśmy kilku ekipom odmówić. Chciałoby się mieć takie kłopoty bogactwa co roku...

ok ok  NOWE ZESPOŁY NA PLUS

Możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że trafił nam się bardzo fajny nabór do nowej edycji. Rok temu emocjonowaliśmy się udziałem Kartoflisk - dziś chłopaków już u nas nie ma, ale w ich miejsce przyszły nowe ekipy, które i pod względem zachowania, fair play, ale też piłkarskiej jakości zapełniły lukę po ferajnie Radka Rzeźnikiewicza. A Kartofliska mogą żałować, bo jeśli jednym z powodów ich rezygnacji był zbyt wysoki poziom wielu zespołów z którymi rywalizowali, to w tym sezonie 4.liga NLH jest mega wyrównana, nie ma tutaj zdecydowanego faworyta i naprawdę z przyjemnością czekamy na każdy poniedziałek. Oby tak dalej!

ok  TRANSMISJE LIVE

Wiemy, że czekaliście na nasze relacje LIVE, my obiecywaliśmy iż będziemy Wam puszczali wszystko i na razie obydwie strony powinny być zadowolone. Tylko wczoraj mieliśmy drobny problem techniczny, przez kilka chwil nie było internetu, lecz szybko temat opanowaliśmy. Chwalicie też system powtórkowy w przerwach, co bardzo nas cieszy. Z góry przepraszamy za wszystkie niedociągnięcia, ale czasami robimy kilka rzeczy jednocześnie i brakuje rąk, by wszystko kliknąć w odpowiednim momencie. Same wyniki oglądalności są na bardzo dobrym poziomie, podobnie jak Wasze zaangażowanie podczas transmisji, co powoduje, że czas szybko podczas nich mija. Przy tej okazji jak zwykle zachęcamy, by zostawić nam subskrypcję najlepiej z dzwoneczkiem (można to zrobić TUTAJ) - dzięki temu za każdym razem dotrze do Was powiadomienie o tym, że nadajemy (lub że wrzuciliśmy jakiś materiał video). W tym momencie na liczniku 3305 subów, co powoduje że jesteśmy w absolutnej czołówce (jeśli nie na samym szczycie) jeśli chodzi o amatorskie rozgrywki w Polsce.

ehh ehh ehh  PRZEŁOŻONE MECZE 1.KOLEJKI 3.LIGI

Awaria ogrzewania na hali mocno pokrzyżowała nam szyki w poprzedni czwartek. Wielka szkoda, bo to zaburzyło nasz plan, kilka spraw opóźniło, no a przede wszystkim spowodowało, że nasi trzecioligowcy zagrali do Świąt tylko jedno spotkanie. No ale trudno - za jakiś czas to będzie tylko wspomnienie, skupiamy się na znalezieniu dogodnego terminu by rozegrać drugą serię gier 3.ligi i liczymy, że będziemy mieli w tej kwestii dobre informacje już na dniach.

kciuk kciuk  CZERWONA KARTKA MATEUSZA MARCINKIEWICZA

Start sezonu był spokojny jeśli chodzi o same spotkania. Oczywiście były odstępstwa od normy, w meczu Las Vegas - Squadra sędzia pokazał aż sześć żółtych kartek i podyktował dwa rzuty karne i mimo, że samo spotkanie było bardzo emocjonujące, to jego odbiór nie był najlepszy właśnie przez dużą liczbę fauli i przerwanych akcji. Nie wszystkim zawodnikom udało się wtedy utrzymać nerwy na wodzy, a podobna historia przytrafiła się w 1.lidze, gdzie bezpośrednią czerwoną kartkę obejrzał Matusz Marcinkiewicz. Znamy tego gościa i wiemy, że drugi raz odpuściłby sobie komentowanie decyzji sędziów, no ale w tej konkretnej sytuacji padło o jedno zdanie za dużo. No cóż - skoro woli gadać niż grać, na 3.kolejkę zaprosimy go do naszej budki komentatorskiej ;)

kciuk kciuk  OPÓŹNIENIA NA STRONIE

Żyjemy w świecie, gdzie wszystko dzieje się szybko. Domyślamy się, że część z Was oczekiwałaby, aby np statystyki meczowe były wprowadzane do raportów od razu po ostatnim gwizdku, podobnie jak inne rzeczy. Ale zwłaszcza na początku sezonu nie jest to takie proste. Mamy do wprowadzenia setki nowych zawodników, robimy herby, nowe grafiki pod transmisje i to powoduje pewne opóźnienia. Inna sprawa, że zanim wprowadzimy wspomniane statystyki, wpierw musimy dany mecz jeszcze raz na spokojnie obejrzeć, aby wszystkie liczby się zgadzały. Wraz z następnymi kolejkami to wszystko powinno wyglądać sprawniej. Wrócą też stałe elementy naszego asortymentu - Drużyna kolejki czy też Kontrowersje, ale ze względu na to, iż 3.liga nie rozegrała swoich meczów w planowanym terminie, nie mogliśmy domknąć 1.kolejki. O niczym jednak nie zapomnieliśmy i konsekwentnie będziemy te rzeczy uzupełniać. 

kciuk  FATALNY START OFFSIDU

To chyba największe zaskoczenie tego sezonu - Offside, dwukrotny mistrz NLH i aktualny wicemistrz rozpoczął zmagania od dwóch porażek z rzędu! Nie przypominamy sobie takiej sytuacji i pod koniec starcia z Gold-Dentem widać było, że niektórym graczom ciężko było się pogodzić z takim stanem rzeczy. Czyżby ekipa z Wołomina, po raz pierwszy od dawien dawna, miała się uwikłać w niewdzięczną batalię o uniknięcie spadku? Aż trudno to sobie wyobrazić...

A kolejny odcinek z "lajkami i hejtami" znajdziecie w serwisie po trzecim tygodniu. A może chcielibyście skomentować to, co właśnie przeczytaliście? Chętnie poznamy Wasz punkt widzenia choćby na Facebooku, gdzie ten artykuł również się pojawił TUTAJ

Komentarze użytkowników: