fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Lajki i hejty - odc. 3, sezon 7!

13 stycznia 2023, 15:27  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Pierwszy tydzień po tak długiej przerwie zawsze jest trudny. Bo i my i Wy musimy na nowo przyzwyczaić się do pewnych nawyków.

Gdy liga gra z tygodnia na tydzień, to działamy trochę jak automat. Ale te prawie trzy tygodnie pauzy spowodowały, że choćby na pierwszy mecz 4.ligi zapomnieliśmy znaczników. Na szczęście szybko do nas dojechały, natomiast to pokazuje, że my również potrzebujemy czasami trochę czasu, by się zainstalować do gry. U Was było podobnie, bo liczba źle wybitych autów czy źle przeprowadzonych zmian była wyjątkowo duża, ale mamy nadzieję, że z biegiem czasu będzie to wyglądało lepiej. A co jeszcze przykuło naszą uwagę po 3.kolejce? Zaczynamy od plusów!

   OGLĄDALNOŚĆ TRANSMISJI

Liczby dotyczące naszych relacji LIVE w Nowym Roku są bardzo zadowalające. W każdy dzień przekraczaliśmy 100 polubień transmisji, jak również 1500 wyświetleń, a wczoraj było ich nawet 2500! Bardzo nas to cieszy, liczymy na podtrzymanie tej tendencji, a niedługo pojawią się też konkursy na YT, gdzie do zgarnięcia będą choćby bonusy do BETFAN.

 POWRÓT TURBOKOZAKA

Dokładnie dwa lata temu nagraliśmy ostatni odcinek Nocnego Turbokozaka. Trochę zbieraliśmy się, by powrócić do tego formatu, ale udało się - w poprzednią środę zaprosiliśmy do naszej zabawy dwóch zawodników, obydwaj zanotowali bardzo fajne występy i już w najbliższą niedzielę, o godzinie 20:00 będziecie mogli zobaczyć pierwsze efekty. 

 GRA W TURFACH

Jesteśmy zbudowani sytuacją, w której jeszcze nikomu w tym sezonie nie zwróciliśmy uwagi odnośnie nieodpowiedniego obuwia. Oczywiście wiemy, że niektórzy grają w butach uniwersalnych, czyli takich w których można rywalizować i na hali i na sztucznej trawie, ale nie polecamy ich, bo od razu da się zauważyć, że czasami to jest walka o utrzymanie równowagi. Dlatego zachęcamy, by zdecydować się na zakup halówek, by Wasz komfort z gry był jeszcze większy.

 NOWE STROJE KARTONATU, AUTOSZYB I NIE TYLKO

Bardzo nam się również podoba, że wiele ekip dba o to, by dobrze wyglądać. Niektóre drużyny przed tym sezonem zamówiły sobie nowe komplety (jak choćby AutoSzyby), nie możemy też nic zarzucić w tej kwestii nowym zespołom, bo znakomita większość ma jednolite stroje z numerami i chcielibyśmy, aby kolejne drużyny zdecydowały się na taki ruch. To ma również pomóc w identyfikacji, bo czasami na transmisji nie wiemy kto jest kto, a gdyby był numer na plecach, to takiego problemu by nie było. Mamy nadzieję, że do grona zespołów ubranych będą regularnie dołączały kolejne.

  KONTUZJA PAWŁA BUCA

Takich informacji nie lubimy przekazywać, ale bardzo poważnej kontuzji w poniedziałkowym starciu z udziałem Joga Finito, nabawił się Paweł Buc. Diagnoza jest bezwzględna - zerwane ścięgno Achillesa. Współczujemy Pawłowi, liczymy że uda mu się dojść do pełnej sprawności, a trzeba powiedzieć, że nad jego zespołem wisi jakieś fatum, bo w tym samym spotkaniu jeszcze dwóch zawodników nabawiło się urazów. Dodając do tego kontuzjowanego wcześniej Emila Drozda, sytuacja w Jodze jest nie do pozazdroszczenia. Oby ten pech wreszcie opuścił zespół z Sulejówka, bo jak tak dalej pójdzie, to niedługo nie będzie tutaj komu grać...

  DOPISYWANIE ZAWODNIKÓW

Tak jak doskonale wiecie do 4.kolejki można dopisywać zawodników. Oznacza to, że dla zespołów 1, 2 i 4.ligi to ostatni moment, by uzupełnić swoje kadry, bo później takiej możliwości już nie będzie. 3.liga ma w tej kwestii tydzień więcej do zastanowienia. Ale zmierzamy do czego innego - nie może być tak, że drużyny nie informują nas kogo dopisują, bo dochodzi do sytuacji w której na transmisji musimy opisywać kogoś bezimiennie. Wielu kapitanów załatwia temat tak jak trzeba, czyli piszą nam wcześniej kto z nowych zawodników będzie, na jakiej gra pozycji i dzięki temu mamy wiedzę, którą potem wykorzystujemy w relacji. Taka powinna być hierarchia zdarzeń i prosimy, by się do niej stosować.

  REJESTRACJE NA BETFAN

Wiemy, że pewnie duża część z Was nie przepada za hazardem. Jest to delikatna materia, dlatego staramy się nie przesadzać w zachęcaniu do zakładania kont. Jeśli jednak są wśród Was tacy, którzy zwlekają z podjęciem decyzji, to nie ma lepszego momentu niż teraz. Mimo, że bardzo chętnie obstawiacie spotkania naszej ligi w BETFAN, to liczba rejestracji jest dość skromna. A jest to jeden z głównych warunków, by kursy nadal się pojawiały. W tym momencie nasz ligowy bukmacher oferuje super promocję - wpłacasz 150 grasz za 450 i to może być idealna okazja, by zdecydować się na włączenie do zabawy. Przypominamy - by się zarejestrować potrzeba tylko podstawowych danych - imię, nazwisko, mail, telefon. Ważnym jest, by zrobić to przez nasz link TUTAJ, z kodem NOCNALIGAHALOWA. Z góry dziękujemy!

A kolejny odcinek z "lajkami i hejtami" znajdziecie w serwisie po czwartym tygodniu. A może chcielibyście skomentować to, co właśnie przeczytaliście? Chętnie poznamy Wasz punkt widzenia.

Komentarze użytkowników: