fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Lajki i hejty - odc. 4, sezon 7!

20 stycznia 2023, 12:48  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Niechybnie zbliżamy się do półmetka szesnastej edycji. Ale z doświadczenia wiemy, że pod względem organizacji, druga część sezonu zawsze jest trudniejsza.

Na razie rozgrywki idą bezproblemowo. Oprócz tego, że z opóźnieniem zakończymy zmagania 3.ligi, to poza tym wszystko toczy się zgodnie z planem. Jednak zdajemy sobie sprawę, że niedługo zaczną się problemy. Zawodnicy wielu drużyn rozpoczynają treningi na dużych boiskach, co nie ułatwi układania terminarza. Przyjdą ferie, co niektórym z Was uniemożliwi zebranie optymalnego składu. A pewnie będą też przypadki, gdzie z racji słabych wyników niektóre ekipy będą traktowały spotkania w lidze jako zło konieczne. Trzeba być jednak dobrej myśli. W ostatnich latach walkowery były rzadkością i mamy nadzieję, że tak pozostanie. Ale teraz skupiamy się już na 4.kolejce, która pod wieloma względami była rekordowa. I właśnie od tych rekordów zaczniemy nasze cotygodniowe podsumowanie.

   POLUBIENIA TRANSMISJI

9 transmisji z rzędu - tyle wynosi aktualnie liczba wieczorów z relacjami LIVE, w których przekraczaliśmy 100 polubień. Bardzo dziękujemy, pamiętajcie że w ten sposób przyczyniacie się do lepszego pozycjonowania naszego kanału YT, dzięki czemu jest szansa, że Wasze mecze będzie oglądało jeszcze więcej widzów. A mimo iż mówimy o wirtualnej widowni, to zawsze przyjemniej się gra, mając świadomość że trochę osób ogląda Wasze poczynania. Wydaje nam się, że pod tym względem nasza liga nie ma sobie równych w kraju.

3500 SUBSKRYPCJI NA KANALE YOUTUBE

A kolejna świetna wiadomość, to osiągnięcie 3500 subskrypcji! W analogicznym okresie rok temu chwaliliśmy się przekroczeniem granicy 3000, czyli w 12 miesięcy udało nam się uzbierać bardzo przyjemną liczbę nowych fanów naszej nocnoligowej telewizji. Jest to o tyle fajna informacja, że przypływ osób jest naturalny, nie stosujemy żadnych sztucznych metod, aby zwiększyć cyferki. A kto jeszcze nie zdążył zasubskrybować NLH TV, to może to zrobić TUTAJ

 WYRÓWNANE MECZE

Nie przypominamy sobie, by któraś z poprzednich edycji była tak wyrównana jak ta. Dotyczy to zwłaszcza 4 i 3.ligi, gdzie pada mnóstwo remisów, nie ma wyraźnych faworytów, a nawet zespoły z dołu tabeli dzielnie walczą z tymi najsilniejszymi. Również w 2.lidze wygląda to podobnie, nikt nie może się tutaj pochwalić kompletem punktów, a zamykająca tabelę Ferajna trzy z czterech meczów przegrała tylko jednym golem. Z kolei w elicie NLH wiele wskazuje na to, że nie dwie, a przynajmniej trzy ekipy będą w grze o złote medale. In-Plus i Wesoła to pewniaki, ale świetnie spisuje się Gold-Dent, a ostatniego słowa na pewno nie powiedziały Alpan i przede wszystkim Offside. To zapowiada wielkie emocje.

  GODZINY MECZÓW

Układanie terminarza nie należy do najprzyjemniejszych obowiązków. Wciąż zdarzają się prośby, by grać jak najpóźniej, a najlepiej wyłącznie w godzinach 22 lub 23. Słuchajcie, nie ma takiej możliwości. Są oczywiście poziomy rozgrywkowe, gdzie wielu ekipom jest obojętne o której zagrają i to powoduje, że w kwestii godzin możemy pozwolić sobie na więcej. Oczywiście rozumiemy, że niektóre zespoły są zbudowane z zawodników trenujących, ale musimy być fair wobec reszty. Nierealnym jest dogodzić wszystkim. A nie zapominajcie, że z każdą kolejką możliwości parowania są coraz mniejsze. Miejcie to na uwadze w sytuacji, w której godziny meczów Waszych drużyn nie zawsze są zgodne z Waszymi wyobrażeniami.

 PORZĄDEK NA ŁAWKACH REZERWOWYCH I TRYBUNACH

Drobna uwaga i prośba, aby dbać o czystość w okolicach ławek rezerwowych i w otoczeniu krzesełek, na których oglądacie mecze z trybun. Często to powtarzamy, ale na hali jest tyle koszów na śmieci, że nie da się nie przejść obok choćby jednego z nich. Tyczy się to zwłaszcza 1.ligi, gdzie ilość pozostawionych kubeczków, butelek czy też puszek była wczoraj nie do przyjęcia. Nie wspominając o rozlanej wodzie, pozostawionych koszulkach czy innych tego typu historiach. Prosimy, by podejść do tematu poważnie.

A kolejny odcinek z "lajkami i hejtami" znajdziecie w serwisie po piątym tygodniu. A może chcielibyście skomentować to, co właśnie przeczytaliście? Chętnie poznamy Wasz punkt widzenia.

Komentarze użytkowników: