fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Mecze 4.ligi w ofercie BETFAN!

23 stycznia 2023, 13:54  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Nie ma to jak zacząć tydzień, od fajnej wygranej w zakładach bukmacherskich. Ale czy dziś faktycznie będzie to takie proste?

W poniedziałkowy wieczór nie zabraknie spotkań, gdzie teoretycznie mamy faworytów, ale to nie jest tak, że czeka ich spacerek. Oczywiście musi nastąpić pewna analiza, chociaż wiadomo, że na tym poziomie wystarczy że nie dojedzie jeden zawodnik i już robi się problem. Takie uroki amatorskiej piłki. No ale próbować trzeba, a gdyby ktoś chciał włączyć się do zabawy to wystarczy 30 sekund (imię i nazwisko, numer telefonu, mail) i może złożyć swój pierwszy kupon. Pamiętajcie, że każda rejestracja TUTAJ z kodem NOCNALIGAHALOWA to wsparcie naszych działań. Dodatkowo BETFAN oferuje fajną promocję na start, gdzie przy wpłacie 150 zł otrzymujecie 450!

Kursy na poniedziałkowe spotkania znajdziecie tutaj: sprawdz.betfan.pl/nlh4liga5kolejka. Warunki są następujące:

– minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 3 (może to być mix z różnych lig, albo tylko spotkania NLH)

– maxymalna stawka 50 zł

UWAGA!! W sytuacji, gdyby informacje przekazane nam przez kapitana zespołu dotyczące składu i frekwencji, nie będą się zgadzały ze stanem faktycznym, BETFAN ma prawo do zweryfikowania spotkania po kursie 1,0. Podobnie w okolicznościach dopisania zawodnika po ustaleniu kursów.

WARTO PAMIĘTAĆ! Nie zabrania się grać na zwycięstwo własnej drużyny za skromne kwoty. Dlatego nie musicie zakładać kont na znajomych ani nic w tym stylu, żeby postawić na swoją wygraną. Natomiast kategorycznie nie wolno grać przeciwko własnej drużynie. Mamy nadzieję, że to jest jasne.

Niech dziś chociaż kilka Waszych kuponów zaświeci się na zielono! Powodzenia!

>> link do rejestracji: https://tiny.pl/wf93l <<

Komentarze użytkowników: