fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Mecze 3.ligi w ofercie BETFAN!

24 stycznia 2023, 13:22  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Prawdopodobnie po wczorajszych meczach tylko nieliczni byli zadowoleni z wyników 4.ligi. Szczególnie bolesna była porażka Joga Bonito, bo tutaj niemal wszyscy stawialiście właśnie na nich.

Również sukces Chłopców z Manhattanu nad Szmulkami był sporą niespodzianką. Od kolejnej dzieliły nas z kolei sekundy, bo Lema w ostatnim dotknięciu piłki przechyliła szalę zwycięstwa nad Sercami. A podobno byli tacy, którym ten mecz zamykał kupon. Jeśli chcecie przeżywać podobne emocje, to wystarczy 30 sekund (imię i nazwisko, numer telefonu, mail) i możecie być w grze o naprawdę fajne pieniądze. Pamiętajcie, że każda rejestracja TUTAJ z kodem NOCNALIGAHALOWA to wsparcie naszych działań. W tym momencie brakuje nam 9 rejestracji do limitu! Dodatkowo BETFAN oferuje fajną promocję na start, gdzie przy wpłacie 150 zł otrzymujecie 450!

Kursy na wtorkowe spotkania znajdziecie tutaj: sprawdz.betfan.pl/nlh3liga5kolejka. Warunki są następujące:

– minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 3 (może to być mix z różnych lig, albo tylko spotkania NLH)

– maxymalna stawka 50 zł

UWAGA!! W sytuacji, gdyby informacje przekazane nam przez kapitana zespołu dotyczące składu i frekwencji, nie będą się zgadzały ze stanem faktycznym, BETFAN ma prawo do zweryfikowania spotkania po kursie 1,0. Podobnie w okolicznościach dopisania zawodnika po ustaleniu kursów.

WARTO PAMIĘTAĆ! Nie zabrania się grać na zwycięstwo własnej drużyny za skromne kwoty. Dlatego nie musicie zakładać kont na znajomych ani nic w tym stylu, żeby postawić na swoją wygraną. Natomiast kategorycznie nie wolno grać przeciwko własnej drużynie. Mamy nadzieję, że to jest jasne.

Niech szczęście znów będzie dziś Waszym sprzymierzeńcem. Powodzenia!

>> link do rejestracji: https://tiny.pl/wf93l <<

Komentarze użytkowników: