fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Grupy 5. Wiosennego NLH Cup rozlosowane!

15 marca 2023, 12:52  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Wracamy do gry na otwartej przestrzeni! Już w niedzielę dowiemy się kto wygra piątą edycję naszych corocznych, wiosennych zmagań.

20 zespołów - tyle zgłosiło się do naszego niedzielnego turnieju. To naprawdę bardzo dobry wynik i cieszymy się, że chcecie wspólnie z nami rozpocząć wiosenne granie. Oby ta najbliższa niedziela upłynęła nam wyłącznie w towarzystwie zdrowej i sportowej atmosfery, gdzie wynik jest ważny, lecz na pewno nie najważniejszy. I oby dopisała pogoda, chociaż wydaje się, że los chyba nad nami czuwa. Tyle tytułem wstępu - teraz do rzeczy!

Widzimy, że powoli szukacie konkretów dotyczących grup oraz terminarza. Wszystko jest już w menu na górze strony, w rubryce NLH CUP. To właśnie tam znajdziecie TERMINARZ oraz dział LIVESCORE. W trakcie zmagań, po każdym meczu będziemy w nim uzupełniali wyniki (podobnie jak w naszym wydarzeniu na FB - dołączajcie tutaj https://www.facebook.com/events/570900121735190). Już dziś powinniście ustawić sobie to miejsce jako stronę główną swojej przeglądarki i w niedzielę odświeżać ją co mniej więcej 10 minut;) Prosimy przy okazji o wyrozumiałość, jeśli nie byliśmy w stanie spełnić wszystkich Waszych życzeń odnośnie grup. Wydaje się, że dogodziliśmy znakomitej większości, ale jeśli coś Wam nie pasuje - piszcie, być może uda się jeszcze coś podmienić.

Jeśli chodzi o regulamin, to najważniejsze kwestie znajdziecie TUTAJ. Nie zamykamy się jednak na Wasze wskazówki. Podobnie jeśli chodzi o wątpliwości - jeżeli jakiś punkt regulaminu budzi Wasze zastrzeżenia, to czekamy na informację.

Kwestia dojazdu - przypominamy, że gramy w Woli Rasztowskiej, ulica Warszawska 41. I tutaj bardzo ważna sprawa - PARKOWANIE. Wiemy, że część z Was jest przyzwyczajona do parkowania bardzo blisko boiska, ale w niedzielę nie będzie to możliwe. Dojście do placu zabawy MUSI pozostać drożne, dlatego na mapce poniżej zaznaczyliśmy gdzie możecie stawiać swoje samochody. Prosimy by tego pilnować, ale osoby odpowiedzialne za organizację również będą o tym przypominać. Najlepiej parkować wzdłuż ścieżki która jest po prawej stronie (zaznaczona na zielono) lub w okolicach asfaltowego podjazdu. Dalej niż ten asfaltowany wjazd prosimy NIE PODJEŻDŻAĆ.

Co do szatni - przypominamy, że na miejscu nie ma żadnej przebieralni (jest to za to scena z daszkiem, gdzie można się przebrać). A jak już przyjedziecie, prosimy kapitanów by zgłosili się do Organizatora w celu poinformowania o obecności danej drużyny, opłaty wpisowego, a przy okazji okazji damy Wam do wypełnienia formularz.

Jeśli pogoda dopisze, to już od rana rozpoczniemy transmisję na żywo z turnieju. Chcemy, by miała ona luźną formę, czyli oczywiście będą transmitowane spotkania, będzie podawany wynik, ale nie możemy zagwarantować, że non stop będziemy opowiadali o tym, co dzieje się na boisku :) Zresztą - kto nas ogląda częściej, ten wie o co chodzi. Co więcej - będzie możliwość wpłacania donejtów, które w całości przeznaczamy na realizację kolejnych transmisji. Nie chcemy obiecywać, że przeprowadzimy relację z całych zawodów, ale na pewno z dużej części - wszystko zależy od matki natury. Za każdą subskrypcję z góry dziękujemy!

I jeszcze ważna sprawa - jeśli już dziś wiecie, że istnieje duże ryzyko iż nie dojedziecie do Woli Rasztowskiej, macie problemy kadrowe lub zdarzy się cokolwiek innego, co spowoduje, że Wasz udział stanie pod znakiem zapytania - dajcie nam znać. Będziemy mieli jeszcze trochę czasu, by znaleźć kogoś na Wasze miejsce. Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 501-162-400. Możecie dzwonić o każdej porze dnia. Liczymy, że wszystko się uda, że zanotujecie 100% frekwencję i mamy nadzieję, że po finałowym gwizdku w ostatnim meczu z Waszym udziałem, stwierdzicie że było warto do nas przyjechać. Aha, pamiętajcie - na terenie Orlika i wokół niego mogą być dzieci i rodzice z dziećmi. Ograniczmy głośne krzyki, niepotrzebne słowa, a już nade wszystko - nie chcemy NIKOGO zobaczyć z czymś wysoko-procentowym w dłoni. Mamy nadzieję, że to jest jasne.

Widzimy się w niedzielę. Do zobaczenia!

Komentarze użytkowników: