fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Drużyna tygodnia - 7.kolejka

10 lutego 2024, 10:23  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Wreszcie, niemal na każdym poziomie rozgrywkowym, oglądaliśmy mecze na dobrym poziomie. Wybór do TOP 5 był więc naprawdę spory.

Jedyną ligą, gdzie nie było kłopotów bogactwa była 1.liga. Z prostej przyczyny - odbyło się tutaj jedno spotkanie mniej. Ale pozostałe mecze były na tyle emocjonujące, że spokojnie załataliśmy wszystkie dziury. W bramce postawiliśmy Piotrka Kozę. Przy straconych golach miał niewiele do powiedzenia, a zaliczył sporo skutecznych interwencji, jak również zdobył ważną bramkę strzałem z własnego pola karnego. W obronie mamy Rafała Błońskiego, za gola, asystę, ale też wiele interwencji w defensywie. Obok niego ustawiliśmy Rafała Wielądka - jego hat-trick stanowił podwaliny pod pierwszy w sezonie punkt dla Tuby. Z kolei w ataku ustawiliśmy Grześka Trzonkowskiego, najbardziej aktywnego zawodnika meczu Propertica - Offside oraz Kamila Melchera, głównie za pierwszą połowę starcia z Wesołą.

7 kolejka 1 liga

W 2.lidze rozpoczynamy od Szymona Bielańskiego. Golkiper Warsaw Fire miał niebagatelny udział w bardzo cennym remisie z Ternovitsią. Dobre zawody zapisał na swoje konto także Marcin Makowski. Duży spokój w defensywie, ale też wiele podań inicjujących ataki ekipy Ferajny United. Drugie miejsce w obronie w naszym zestawieniu zarezerwowaliśmy dla Dawida Banaszka. Głównie za kulminacyjny moment spotkania z JMP, gdzie zaliczył kluczową asystę i dużo skutecznych przechwytów. Natomiast w pierwszej linii postawiliśmy na Wiktora Wiśniewskiego, za dwa trafienia w niespodziewanym zwycięstwie Nadbużanki z Góralami oraz na Piotrka Bobera, który naszym zdaniem był najjaśniejszą postacią najbardziej emocjonującego spotkania w 2.lidze.

7 kolejka 2 liga

Idziemy dalej. Na poziomie 3.ligi bramkarzem będzie Piotrek Wąsowski. Gdyby nie jego parady w końcówce spotkania, to Las Vegas nie utrzymałoby remisu z FSK Kolos. A skoro jesteśmy przy ekipie z Ukrainy, to jej motorem napędowym jest Oleg Grabowski, który przeciwko Las Vegas zdobył trzy gole i ciągnął grę swojej drużyny. Bardzo podobała nam się również wtorkowa postawa Kuby Strzały. Jego pracowitość przydała się zwłaszcza w końcówce starcia Gencjany z MR Geodezją. Zaledwie kilka minut na parkiecie we wtorkowy wieczór przebywał Piotrek Bergiel, ale potwierdziło się, że nie zawsze liczy się ilość, lecz jakość. Młody gracz Klimagu zdążył bowiem zaliczyć gola i asystę, przyczyniając się do zwycięstwa swojej drużyny. Świetne zawody ma również za sobą Damian Szwarc. Napastnik Promila miał udział przy 4 z 5 bramek zespołu, a w dodatku zdobył tę najważniejszą, w jednej z ostatnich akcji meczu.

7 kolejka 3 liga

A kto według nas zasłużył na wyróżnienie w 4.lidze? Pierwsze nazwisko nieoczywiste, bo Dominik Skowroński tylko zastępował w bramce Faludży Damiana Gryza, ale zrobił to bardzo skutecznie, notując wiele skutecznych obron. A żeby nie czuł się samotny w TOP 5, dorzuciliśmy mu Piotrka Ogińskiego, zawodnika przez którego przechodzi niemal każda akcja ekipy z Falenicy. Po serii kiepskich meczów wreszcie przebudziła się Squadra. Derby Serocka wygrane, a jednym z ojców sukcesu był Mateusz Pawlak. Krzysiek Smolik to natomiast bohater meczu HandyMan - Semola. Warto tutaj docenić zwłaszcza drugiego gola jakiego zdobył, po strzale z własnej połowy. Partnerować mu będzie Arek Pisarek. Takiego strzelca brakowało Lemie Logistic, bo tylko w trzech ostatnich spotkaniach ten zawodnik zdobył aż 9 goli!

7 kolejka 4 liga

Wszystkim wybranym serdecznie gratulujemy! W profilach indywidualnych już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do TOP 5. A kolejne notowanie już za tydzień.

Komentarze użytkowników: