fot. © Google

Pomóż w rozwoju ligi i wypełnij ankietę!

16 lutego 2024, 16:05  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Koniec sezonu to doskonała okazja, by podzielić się swoimi wrażeniami z NLH. Co warto ulepszyć? Gdzie szukać podniesienia poziomu organizacyjnego? Wasz głos jest bardzo ważny!

W linku na dole artykułu znajdziecie coroczną ankietę, która składa się z 31 pytań (dodaliśmy kilka nowych względem formularzy sprzed lat). Znakomita większość to kwestia wyboru, natomiast tylko kilka to pytania otwarte. Zaznaczamy, że ankieta jest anonimowa - nie musicie podawać maila, swoich danych, więc możecie napisać wszystko bez jakichkolwiek konsekwencji. I na mocne opinie (acz merytoryczne) czekamy najbardziej. Tylko w ten sposób będziemy wiedzieli, czego Wam naprawdę brakuje w zmaganiach, z czego jesteście zadowoleni, a co Wam nie pasuje. Ta wiedza bardzo nam się przyda. Poza tym to doskonała okazja, by pożalić się na sędziów, piłki, komentatorów, etc ;) Do najciekawszych wątków z ankiety odniesiemy się w osobnym artykule.

Jeżeli dysponujecie grupami lub forami drużynowymi, to podsyłajcie tam link z ankietą, by wszyscy zawodnicy z Waszych ekip mogli zabrać głos. Na Wasze formularze czekamy przez kilka najbliższych dni.

https://www.survio.com/survey/d/C3B8R9F3U9U3T7D6D

Komentarze użytkowników: