fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Dziś poznamy mistrza NLH!

22 lutego 2024, 14:39  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

To będzie 180 mecz w tym sezonie. Ostatni, który zdecyduje o tym kto przez najbliższy rok, będzie mógł tytułować się mistrzem Nocnej Ligi Halowej.

Propertica czy AbyDoPrzodu? Już od kilkunastu dni zadajemy sobie to pytanie. Mecz godnych siebie rywali, z których każdy zasłużył na to, by skończyć sezon na samym szczycie. Ci pierwsi muszą wygrać, drugim wystarczy remis, a przypomnijmy, że rok temu sytuacja była podobna i wówczas faktycznie padł remis. Na pewno marzy nam się, żeby i tym razem wynik był zbliżony, bo wtedy emocje będą do ostatnich sekund. O atmosferę tego spotkania jesteśmy spokojni, bo obie drużyny chcą grać w piłkę i na tym się skupiają. Życzymy obydwu zespołom, aby bez względu na to jak to się skończy, mogły powiedzieć, że dały z siebie wszystko. Niech wygra lepszy!

Nasz ligowy bukmacher BETFAN okursował to spotkanie i ofertę możecie znaleźć poniżej:

>> link do rejestracji: https://sprawdz.betfan.pl/nlh 

>> link do oferty: https://betfan.pl/sg/pn8ctfjx1u

Mecz o wszystko będzie oczywiście transmitowany z komentarzem na kanale YouTube (więcej informacji TUTAJ). Bardzo liczymy na wysoką frekwencję, jeśli nie na trybunach, to chociażby na transmisji. Około północy wszystko będzie jasne!

Mecz o wszystko 1 liga

Komentarze użytkowników: