fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Lajki i hejty - odcinek 9

23 lutego 2024, 16:29  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Zakończyliśmy XVII edycję Nocnej Ligi. Tym samym ostatni odcinek naszego cyklu będzie niejako podsumowywał to, co działo się przez ostatnie trzy miesiące.

Mamy wiele przemyśleń dotyczących zakończonego sezonu. Mimo, że los nie zawsze się do nas uśmiechał i czasami występowały awarie nie zawsze z naszej winy, to mamy nadzieję, iż organizacją zadowoliliśmy Was jako uczestników. Staraliśmy się nie schodzić poniżej pewnego poziomu, aczkolwiek zdarzały się wpadki czy opóźnienia, za które przepraszamy. Największy minus to oczywiście wycofanie In-Plusu, przez co po raz pierwszy od wielu lat pojawiły się w NLH walkowery. Ale wychodzimy z założenia, że nie ma tego złotego, co by na dobre nie wyszło i może w miejsce tej ekipy wejdzie za rok zespół, któremu będzie się bardziej chciało. Wszystkim innym drużynom chcielibyśmy podziękować za współpracę, za frekwencję i za zaangażowanie. Liczymy, że z większością z Was zobaczymy się za 9 miesięcy. A teraz czas na więcej szczegółów. Zaczynamy od plusów. 

   KAPITALNY MECZ FINAŁOWY

Ilekroć gdy zapowiadamy wielki finał, chociaż zazwyczaj prezentujemy go jako wielkie widowisko, nie zawsze spełnia on te oczekiwania. Ale w tym sezonie wszystko wypadło idealnie - zarówno pod względem poziomu sportowego, dramaturgii, zaangażowania, jak i szacunku pomiędzy dwoma zespołami. AbyDoPrzodu i Propertica stworzyły naprawdę kapitalne widowisko, za które należą im się wielkie brawa. To się naprawdę świetnie oglądało!

  KIBICE KS SETY

Drugie kapitalne wydarzenie w tym tygodniu miało miejsce we wtorek. To właśnie wówczas KS Seta walczyła o awans do 2. ligi, a wszystko to w akompaniamencie głośno dopingujących kibiców, wśród których nie zabrakło nawet bębniarza. Dzięki temu oprawa meczów pomiędzy Setą a Promilem oraz Las Vegas a Gencjaną była fantastyczna i bez względu na to, kto w tych spotkaniach wygrał, każdy mógł czuć się zwycięzcą, że uczestniczył w takim wydarzeniu.

 180 MECZÓW POKAZANYCH LIVE

Po raz drugi z rzędu udało nam się przekazać wszystkie mecze bezpośrednio na naszym kanale NLH.tv. Oczywiście zdarzały się też problemy - czasami wysiadał internet, czasami nie działał sprzęt, ale wiadomo, że nie na wszystko mamy wpływ. Na pewno był to duży wysiłek, lecz patrząc na zaangażowanie widzów w postaci subskrypcji, donejtów czy kciuków w górę, było nam łatwiej to wszystko ogarnąć. Cieszymy się, że byliśmy w stanie zaspokoić oczekiwania osób, które w jakiś sposób przypadkowo znalazły nas na YT i zdecydowały się zostać na stałe, jak chociażby Adrian Krajewski, który osobiście odwiedził nas wczoraj. Takie gesty naprawdę budują i postaramy się, aby transmisje w kolejnym sezonie były na jeszcze wyższym poziomie.

  PIERWSZA WYGRANA JOGA FINITO

Warto odnotować, że ostatniej kolejce sezonu ekipa Emila Drozda odniosła swoje premierowe zwycięstwo. I to nie z byle kim, bo z Faludżą, której zależało na wygranej. Dzięki tym trzem punktom Joga uniknęła ostatniego miejsca w tabeli, które przeszło na rzecz Wybrzeża Klatki Schodowej. Tym samym, w całej 17. edycji tylko jeden zespół, nie zdołał odnieść chociaż jednego zwycięstwa. Była to Tuba Juniors.

  RZUT KARNY W MECZU GOLD-DENT - WESOŁA

Przedsmakiem wielkiego finału była rywalizacja między Wesołą a Gold-Dentem. Kilka sekund przed końcem ci pierwsi prowadzili 9:8, ale w samej końcówce Dentyści przeprowadzili akcję, po której sędzia podyktował dla nich rzut karny. Nasze zdziwienie było ogromne, ponieważ wydawało się, że Patryk Jach, który wykonał akcję obronną w postaci wślizgu blokującego strzał, był z dala od zawodnika strzelającego i nie wiemy skąd sędzia wziął przepis o odległości trzech metrów. Możemy z tego miejsca jedynie przeprosić Wesołą i cieszyć się, że wynik tego spotkania i tak nie miał wielkiego znaczenia. Tak naprawdę nie mamy jednak wielkich pretensji do arbitra, lecz do siebie, że być może za mało uświadamialiśmy sędziów, że ten przepis brzmi zupełnie inaczej. Dlatego przed startem kolejnej edycji na pewno ten punkt regulaminu, jak i wiele innych, zostanie szczegółowo dopracowanych.

  MAŁA LICZBA WYPEŁNIONYCH ANKIET

Spodziewaliśmy się, że dając Wam okazję do wyrażenia swoich opinii na temat kierunku, w jakim powinna zmierzać (lub nie zmierzać) Nocna Liga, licznie skorzystacie z tej możliwości. Niestety, wypełnionych ankiet jest tylko 16, a bardzo nam zależy, abyście podzielili się z nami swoimi wskazówkami lub wątpliwościami po zakończonym sezonie. Poniżej ponownie zamieszczamy link do ankiety i liczymy, że odpowiedzi napłyną do nas w dużej liczbie.

https://www.survio.com/survey/d/C3B8R9F3U9U3T7D6D

I to byłoby na tyle. Nie zawsze w tym cotygodniowym cyklu było miło, jednak zawsze było szczerze. W przyszłym sezonie również go nie zabraknie, bo to dobre miejsce by doceniać, by gratulować, ale też by czasami pogrozić palcem i dać coś do zrozumienia. A jeśli chcielibyście w jakiś sposób skomentować to, co właśnie przeczytaliście, to dawajcie znać w komentarzach!

Komentarze użytkowników: