fot. © Mikołaj Szczepanowski

W Wieściach i WWL24 o 9.kolejce

28 lutego 2024, 14:03  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

O sukcesie AbyDoPrzodu, jak również innych mistrzów poszczególnych klas rozgrywkowych, powinno być głośno. I postaraliśmy się, by tak było.

W Wieściach Podwarszawskich o ostatniej kolejce NLH poświęcone jest aż pół strony. Oczywiście najwięcej treści traktuje o sukcesie ekipy z Duczek, ale nie zabrakło streszczenia innych lig, jak również podsumowania klasyfikacji indywidualnych. Na Wieści zawsze można liczyć!

Jeśli chcecie przeczytać tekst w bardziej przejrzystej formie, kliknijcie na poniższy obrazek prawym przyciskiem myszki i wybierzcie opcję "otwórz grafikę w nowej karcie".

Wiesci 9 kolejka

Od kilku edycji materiały o NLH pojawiają się również na jednym z najbardziej popularnych serwisów internetowych (obserwuje go ponad 21 tysięcy użytkowników!), traktujących o tym co dzieje się w powiecie wołomińskim, czyli WWL24. Relację z wielkiego finału i całej 9.kolejki znajdziecie TUTAJ. Oczywiście zachęcamy do polubienia profilu WWL24 na Facebooku - TUTAJ.

Na koniec dziękujemy obydwu naszym partnerom medialnym, jak również redaktor Lindzie Prusińskiej za świetną współpracę na przestrzeni całego sezonu!

Komentarze użytkowników: