fot. © www.planarstudio.pl

Poznajmy się bliżej - Damian Tucin, Piotrek Radomski, Kuba Karaszewski

26 stycznia 2017, 11:07  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Nieco ponad rok temu trójka zawodników Maliny K.O. wylicytowała udział w Turbokozaku Canal+. I wczoraj nastąpiła premiera odcinka z ich udziałem!

Damian, Piotrek i Kuba wykazali się nie tylko wielkimi umiejętnościami, co zobaczycie oglądając filmik, ale też wielkimi sercami. Wygrywając licytację wspomogli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i chociaż trochę przyszło im czekać na telewizyjny debiut, to w końcu on nadszedł. Całość jak zwykle prowadził Bartek Ignacik, w bramce stał Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski, a co do konkurencji, to chłopaki praktycznie w każdej oddawali po jednej próbie. Wszystko było nagrywane na stadionie wołomińskiego Huraganu i w tym momencie filmik obejrzało już ponad 50 tys osób.

Ostatecznego wyniku nie zdradzamy, ale zapewniamy że plamy nie było. Zresztą - rezultat był tutaj sprawą drugorzędną, bo wszystko co w tej akcji najfajniejsze, chłopaki zrobili już wcześniej. Gratulujemy im postawy i jesteśmy dumni, że od wielu lat są częścią naszych rozgrywek!

Korzystając z okazji, na prośbę Damiana, chcielibyśmy zaprosić do polubienia jego profilu facebookowego. Damian jest obecnie trenerem rocznika 2007 w Huraganie Wołomin i uczestniczy w projekcie, którego finalną częścią będzie udział w 2-miesięcznym stażu w jednej z najlepszych akademii piłkarskich na świecie - Benfice Lizbona. Będzie to doskonała okazja, by podejrzeć warsztat trenerów pracujących w klubie, a także do obserwacji meczów Benfiki. Improve your Skills to strona poświęcona tematyce piłki nożnej oraz przygotowaniu motorycznego od strony szkoleniowej. Relacja ze stażu również się tam pojawi. Profil jest TUTAJ.

Czekamy też na kolejne osoby, które chciałyby opowiedzieć więcej o swoich pasjach, umiejętnościach czy sukcesach. Piszcie na robert@nocnaligahalowa.pl lub w prywatnej wiadomości na FB.

Zobaczcie pozostałe odcinki "Poznajmy się bliżej"

» odc.1 - Krzysiek Włodyga
» odc.2 - Robert i Piotrek Biskupscy
» odc.3 - Bartek Świniarski
» odc.4 - Mariusz Ochociński


Forbet - Legalny Polski Bukmacher

Komentarze użytkowników: