fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Czas na wielki finał 3.ligi!

7 marca 2023, 13:38  |  Kategoria: Komunikaty  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Znamy już trzech mistrzów szesnastej edycji NLH. Kto dołączy do tego szacownego grona? Squadra? Górale? A może Ternovitsia?

Mecz sezonu 3.ligi wcale nie musi wyłonić mistrza. Sprawa wygląda następująco - jeśli wygra Squadra, to bez względu na wynik meczu Górale - MR Geodezja, zdobędzie złoto. Jeśli zremisuje, to musi trzymać kciuki zaa potknięcie Górali. Ternovitsia także może sięgnąć po najwyższy stopień podium, ale musi liczyć na własne zwycięstwo i wpadkę ekipy Marcina Lacha. No i jest jeszcze jeden scenariusz, w którym to Górale wygrywają 3.ligę - stanie się tak, jeżeli zatriumfują nad Geodetami a Squadra nie pokona Ternovitsii. Jak widzicie - opcji jest sporo i za kilka godzin się okaże, która z nich wejdzie w życie.

A już teraz szlagier ostatniej kolejki możecie zagrać na BETFAN. Nasz ligowy bukmacher zwiększył stawkę na to konkretne spotkanie, dzięki czemu możecie postawić kupon nawet za 100 zł!

>> link do rejestracji: https://tiny.pl/wf93l <<

>> link do oferty: https://tiny.pl/w569k <<

Mecz o wszystko będzie oczywiście transmitowany z komentarzem na kanale YouTube (więcej informacji TUTAJ). Tą relacją zwieńczymy nasz całosezonowy przekaz sygnału na żywo. Liczymy, że zadbacie o dobrą frekwencję, aby godnie zakończyć zmagania szesnastego sezonu Nocnej Ligi Halowej.

Wielki finał 3 ligi!

Komentarze użytkowników: