Nocna Liga Halowa

Nocna Liga Halowa - edycja XVI sezon 2022/23

Początki Nocnej Ligi Halowej datowane są na grudzień 2008 roku. Wtedy to, w kameralnej hali w Kobyłce rozpoczęła się pierwsza edycja rozgrywek, która od razu wzbudziła sympatię i uznanie wśród uczestników i kibiców. Na początku grudnia 2022 roku rozpoczęliśmy zmagania po raz szesnasty. Przez te ponad dziesięć lat zmieniło się bardzo dużo.

Przedsięwzięcie zostało przeniesione do nowoczesnej hali w Zielonce przy ulicy Łukasińskiego 1/3, gdzie do dyspozycji zawodników jest nie tylko znakomity i pełnowymiarowy parkiet, ale też szatnie, prysznice czy trybuny, na których może zasiąść ponad 500 osób. Szósta edycja wprowadziła również nową jakość dotyczącą samych spotkań. Dokładne opisy pozwalają znakomicie przybliżyć mecz tym, którzy go nie widzieli, a od siódmej edycji wszystkie spotkania są kamerowane i udostępniane na kanale Nocnej Ligi Halowej w serwisie youtube. Puszczane są one w formie magazynów, w których nie brakuje najlepszych akcji, wywiadów z zawodnikami i wszystkich bramek, jakie padły w danej kolejce. Z kolei od dwunastej edycji wybrane spotkania są transmitowane na żywo z komentarzem! Wprowadziliśmy także zabawę w Nocnego Turbokozaka, która pozwala nam lepiej poznać najciekawsze postaci rozgrywek oraz ich umiejętności techniczne. Co roku rozgrywamy również Puchar Ligi.

Wszystkie te inicjatywy oraz profesjonalizm, który stawiamy sobie za cechę nadrzędną jako organizatorzy powodują, że Nocna Liga Halowa jest stawiana jako wzór dla innych piłkarskich inicjatyw. Ufają nam nie tylko uczestnicy, ale też sponsorzy - Instalacja Zielonka, Cubana Ristorante, Krowa i Kurczak Grill Bar, Planar, ForBET, sklep sportowy AMH365Sport. Mamy również przychylność lokalnych mediów (Wieści Podwarszawskie, Radio Fama 94,7 FM, WWL24, Sportowe WWL) oraz władz Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce. Także komórka organizatorska rośnie w osoby kompetentne i zaangażowane, dzięki czemu stale się rozwijamy i rokrocznie wprowadzamy do rozgrywek nowe elementy.

Nocna Liga Halowa została stworzona z myślą o tych, którzy w dzień lub w weekend nie mają czasu na tego typu rekreację, bo uniemożliwia im to praca, studia czy też inne zajęcia. Angażujemy się w dobrą organizację rozgrywek i do tego samego zachęcamy uczestników Ligi. Jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy, dlatego też jeśli masz jakieś pytania, pomysły, sugestie czy zastrzeżenia to daj znać. Nad żadną wskazówką nie przejdziemy obojętnie.Jeżeli chcecie być częścią Nocnej Ligi Halowej, to zapraszamy do współpracy!

Zobacz również

» Polityka prywatności
» Reklama
» Regulamin ligi
» Regulamin www
» Kontakt
» Zapisy